Home / About us / Taisyklės ir privatumo politikaWORKING HOURS

Monday - Friday 8:00 -18:00

Saturday 8:00 - 14:00

Sunday closedAntikorozinis padengimas DINITROL technologija

Antikorozinis padengimas KROWN technologija

Sertifikatas


Taisyklės ir privatumo politika

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

UAB „Automagija“ gerbia ir saugo klientų privatumą, todėl Taisyklėse ir privatumo politikoje aiškiai pateikiame mūsų interneto svetainėje www.automagija.lt taikomus informacijos rinkimo, naudojimo bei saugojimo principus siekiant užtikrinti asmens duomenų apsaugą bei privatumą.
Rinkdami duomenis interneto svetainėje, visada vadovaujamės šiomis Taisyklėmis ir privatumo politika, kurioje rasite išsamią informaciją apie tai, kokius duomenis renkame, kur šiuos duomenis naudojame, kiek laiko saugome ir kas turi prieigą prie šių duomenų.
Jūs turite daug teisių, kurios leidžia Jums kontroliuoti savo privatumą, ir mes užtikriname galimybę jomis pasinaudoti. Siekiame sudaryti Jums sąlygas naudotis savo teisėmis, tad toliau rasite informaciją, kaip tai galite padaryti.
Skirkite laiko perskaityti šią politiką ir, jei turėtumėte klausimų ar pastebėjimų dėl šios politikos, susisiekite su mumis.

Tinklalapio lankomumo statistika

Tobuliname savo interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis ja vartotojui būtų kuo paprasčiau. Todėl mums būtina žinoti, kuri informacija yra aktualiausia svetainės lankytojams, kaip dažnai jie lankosi svetainėje, kokias interneto naršykles ir įrenginius naudoja, kokį turinį dažniausiai skaito, iš kokių regionų jie yra – tad renkami panašūs demografiniai bei statistiniai duomenys.
Šią informaciją renkame naudodami automatinį „Google Analytics“ įrankį, kuris leidžia užfiksuoti ir analizuoti, kaip lankytojai naudojasi interneto svetaine.
Čia rasite daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Google Analytics“ ir kokią informaciją šis įrankis leidžia rinkti ir analizuoti – daugiau informacijos čia.
Bet kada galite išjungti duomenų apie Jus rinkimo funkciją „Google Analytics“, kaip tai aprašyta čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Slapukai (angl. Cookies)

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelis tekstinis elementas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai apsilankote svetainėje. Tai leidžia svetainei tam tikrą laiką prisiminti Jūsų veiksmus ir nustatymus tam, kad Jums nereiktų kaskart juos įvesti pakartotinai apsilankius svetainėje ar naršant po jos atskirus tinklalapius.

Kaip naudojame slapukus?

Slapukai naudojami, kad būtų surinkta Jūsų IP adreso ir naršymo informaciją, tokia kaip aplankytos interneto svetainės ar kiekviename tinklalapyje praleistas laikas. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą ir nustatymus.
Kiti slapukai leidžia stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus svetainėje – šiuos duomenis naudoja lankytojų elgesio analizei bei tam, kad pagerintų lankymosi svetainėje patirtį. Šie slapukai yra įdiegiami ir naudojami „Google Analytics“ įrankio pagalba.
Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Pažymėtina, kad, jei nesuteikiate interneto svetainei teisės naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.
Teisinis pagrindas naudoti slapukus yra mūsų teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą. Tais atvejais, kai slapukai naudojami siekiant prisiminti Jūsų pasirinktis bei kaupti statistiką, teisinis pagrindas slapukų naudojimui yra Jūsų sutikimas.

Kaip valdyti slapukus?

Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus – kaip tai padaryti, sužinosite čia: www.youronlinechoices.com.
Apsilankę www.automagija.lt svetainėje Jūs galite pasirinkti, ar norite naudoti slapukus. Slapukus galite valdyti pagal savo pageidavimus. „Chrome“, „Safari“, „Firefox“ ar kitos naršyklės nustatymuose galite pasirinkti, kuriuos slapukus norite priimti, o kuriuos atmesti. Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi. Šių nustatymų buvimo vieta priklauso nuo jūsų naudojamos naršyklės bei Jūsų pasirinktų naršyklės nustatymų.
Jei nesutinkate, kad į Jūsų įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite bet kada atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus. Jei pasirinksite ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalinti ir visi pasirinkti nustatymai. Be to, visiškai užblokavus slapukus, dauguma interneto svetainių (ne tik www.automagija.lt svetainę) neveiks tinkamai.

Kas turi prieigą prie Jūsų duomenų

Prieigą prie www.automagija.lt statistinių duomenų turi tik UAB „Automagija“ atstovai, kurie atsakingi už duomenų analizę bei interneto svetainės tobulinimą. Prieigą prie statistinių duomenų taip pat turi: JAV įmonė „Google Inc.“, kadangi naudojame jos sukurtą įrankį „Google Analytics“.

Taip pat, prieigą prie techninių įrašų gali turėti mūsų partneriai, kurie teikia interneto svetainės turinio valdymo įrankius arba svetainės talpinimo (angl. hosting) paslaugas.
„Google Analytics“ įrankį suteikia įmonė „Google Inc.“ (JAV įmonė), tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV Privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimams. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą.

Naudojami slapukai

Svetainėje www.automagija.lt naudojami slapukai:
_ga – Šį slapuką naudoja „Google Analytics“, kad įvertintų vartotojo apsilankymo tikslus, parengtų ataskaitas apie tinklalapio aktyvumą svetainių operatoriams ir pagerintų kliento patirtį besilankant svetainėje.
_gat - Šį slapuką naudoja „Google Analytics“, naudojamos užklausų srauto valdymui.
_gid – Naudojamas „Google Analytics“ statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti (renkama informacija apie naudojamą naršyklę, kompiuterį, apsilankymus, praleistą laiką).
dpr - „Facebook“ naudojamas slapukas, kad būtų galima naudotis Facebook login funkcionalumu.
fr - „Facebook“ slapukas skirtas tiesioginės rinkodaros tikslams.

PAKEITIMAI

Pasiliekame teisę keisti šią privatumo politiką bei taisykles.  Atnaujinta informacija bus publikuojame tinklalapyje šiame puslapyje.

Paskutinis atnaujinimas 2018-11-30