Home / Services / Auto security systems / Adaptyvinės automobilių apsaugos sistemos / Adaptyvinė automobilio apsaugos sistema ADP CANWORKING HOURS

Monday - Friday 8:00 -18:00

Saturday 8:00 - 14:00

Sunday closedAntikorozinis padengimas DINITROL technologija

Antikorozinis padengimas KROWN technologija

Sertifikatas


Adaptyvinė automobilio apsaugos sistema ADP CAN

Kaina 180 € su įmontavimo darbais.

Automobilio apsaugos sistema ADP-CAN skirta automobiliams aprūpintiems vidiniu CAN tinklu. Ši adaptyvinė signalizacija skirta darbui kartu su gamykline automobilio apsaugos arba nuotoline durų užrakto valdymo sistema. Ši sistema yra papildomas apsaugos - signalizavimo įrenginys užtikrinantis aukštesnį apsaugos lygį. Sistema pagaminta naudojant aukščiausios kokybės elementus, todėl yra puikios kokybės ir didelio patikimumo.

ADP-CAN neturi savo radijo valdymo pulto Tai yra patogu, nes naudojamas tiktai vienas, gamyklinis, valdymo pultas. Taip pat yra sunkiau nustatyti, kad automobilyje imtasi papildomų apsaugos priemonių ir apsaugo šią sistemą nuo nesankcionuoto atjungimo.

Pavojus iššaukiamas kuomet apsaugos būsenoje atidaromos bet kurios durys, kapotas ar bagažinės dangtis, taip pat suveikus smūginiam davikliui. Saugojimo būsenoje bandant įjungti degimą, blokuojamos variklį valdančios elektrinės grandinės, ir variklis neužvedamas. Tūriniam davikliui, montuojamam automobilio salone, yra numatytas papildomas įėjimas.

Automobilio apsaugos sistema ADP-CAN skirta automobiliams aprūpintiems vidiniu CAN tinklu. ADP-CAN tinka draudžiantis KASKO draudimu, užtikrinant 2-3 apsaugos lygį.
Pagrindinės savybės:

Gamintojas BCE
Valdoma gamykliniu automobilio raktu +
Dviejų lygių vidinis smūginis jutiklis +
Vidinis posvyrio jutiklis +
Būsenos prisiminimas dingus maitinimui +
Įėjimų skaičius papildomiems jutikliams 2
Šviesos diodo indikatorius +
Avarinio atjungimo mygtukas +
Avarinis atjungimas PIN kodu +
Tylus įjungimas/išjungimas +
Perspėjimas apie gedimą +
"Serviso" režimas +
Apsaugos sistemos lygis 2 lygis*
Garantija 2 metai

 * Produktas atitinka 2-3 lygį, papildomai komplektuojant autonominę sireną, tūrio jutiklį, imobilizatorių, ženklinimą mikrodalelėmis, priklausomai nuo draudimo kompanijų reikalavimų.