Home / Services / Komforto įranga / Vaizdo registratoriai / VAIZDO REGISTRATORIUS VICO-MARCUS 3WORKING HOURS

Monday - Friday 8:00 -18:00

Saturday 8:00 - 14:00

Sunday closedAntikorozinis padengimas DINITROL technologija

Antikorozinis padengimas KROWN technologija

Sertifikatas


VAIZDO REGISTRATORIUS VICO-MARCUS 3

Revoliucinė vaizdo įrašų kokybė
Vico-Marcus 3 turi naują Ambarella A7 procesorių  ir pažangų CMOS jutiklį. Vaizdo įrašus galima filmuoti 1296p arba 1080p 60kps raiška. 1296p kokybės vaizdas yra 1.5 karto detalesnis nei 1080p. Tuo tarpu 1080p vaizdo įrašai filmuojami 60 kps greičiu – vaizdo įrašas bus ypač sklandus.

Kaina 249 €

Kompaktiškas dizainas – lengvas sumontavimas

Vico-Marcus 3 yra mažo dydžio.  Lyginant su praėjusiu modeliu Vico-SF2, dydis sumažėjo 45%. Todėl produktą lengva sumontuoti, jis neužima daug vietos.

Suderinamas su  52mm CPL filtrais

Šio vaizdo registratoriaus laikiklis yra suderinamas su standartiniais 52 mm CPL filtrais. Galite naudoti Marcus ar kito gamintojo filtrą. Taip sumažinsite priekinio stiklo sukeliamus atspindžius, o vaizdo įrašo kokybė bus geresnė.

GPS funkcijos

Šis vaizdo registratorius, GPS pagalba, teikia papildomą informaciją.  Funkcijos: GPS sekimas, LDWS (įspėja, jei išvažiuojama iš kelio juostos nerodant posukio signalo), FCWS (įspėja, kai atstumas iki priekyje važiuojančio automobilio labai sumažėja), greičio rodymas,  vietos koordinačių rodymas, įspėjimas apie artėjantį greičio matuoklį (veikia ne visose šalyse).

WDR + 3DNR vaizdo pagerinimo technologija

Vico-Marcus 3 naudoja naują Ambarella A7L vaizdo apdirbimo variklį, kuris palaiko WDR technologiją. Kartu su 3DNR (3D-Noise Reduction)  - triukšmo šalinimo technologija, esant prasteniam apšvietimui, vaizdo įrašuose matysis mažiau spalvinio triukšmo, o kontrastas bus labiau subalansuotas.

Greitas montavimas

Vico-Marcus 3 turi patogų laikiklį. Norint prietaisą pritvirtinti reikia atlikti tik vieną veiksmą.

160 laipsnių apžvalgos kampo objektyvas

Vico-Marcus 3 turi  160 laipsnių apžvalgos kampo objektyvą. Kamera pilnai apima priekinio stiklo vaizdą. Vaizdo įraše netgi matomi automobiliai, kurie yra kairiau ar dešiniau.

Naujos kartos CMOS jutiklis, geresnė vaizdo kokybė

Vico-Marcus 3 turi naujos kartos 3 megapikselių CMOS jutiklį, kuris užtikrina gera vaizdo kokybę filmuojant tiek dieną, tiek naktį.

Full HD + H.264 filmavimas

Vico-Marcus 3 išsaugo video medžiagą H.264 formatu. Lyginant kokybę, ji atitiktų DVD. Vaizdo įrašai yra detalūs.
Atsparumas karščiui

Prietaisas veikia vienodai patikimai net esant vasaros karščiams.

Vaizdo įrašų personalizavimas

Vico-Marcus 3 leidžia į video medžiagą įterpti unikalią informaciją - vardą. 
 
Užfiksuosite svarbius įvykius

Incidento atveju paspauskite oranžinį mygtuką. Vico-Marcus 3 į netrinamą atmintį įrašys 30 sekundžių trukmės video medžiagą, nufilmuotą prieš ir po mygtuko paspaudimo.
Įmontuotas G-jutiklis

Įmontuotas 3 ašių G-jutiklis incidento atveju automatiškai aktyvuos vaizdo užfiksavimą  ir jo perkėlimą į netrinamą atmintį.