Home / Services / Suspension repair / Pakabos remontasWORKING HOURS

Monday - Friday 8:00 -18:00

Saturday 8:00 - 14:00

Sunday closedAntikorozinis padengimas DINITROL technologija

Antikorozinis padengimas KROWN technologija

Sertifikatas


Pakabos remontas

Tvarkinga automobilio pakaba - vienas iš svarbiausių saugaus eismo faktorių. Todėl privalu laiku keisti išsidėvėjusias detales, profilaktiškai patikrinti automobilio būklę.

Pakaba: testavimas, pusašių ir apsaugų keitimas, guolių ir stebulių keitimas, tiltų riebokšlių keitimas, svirčių keitimas ir remontas, šarnyrų keitimas, spyruoklių keitimas, lingių keitimas, amortizatorių, jų apsaugų ir atramų keitimas, sailenblokų keitimas, vairo kolonėlių keitimas, vairo stiprintuvo siurblių keitimas, vairo švytuoklių keitimas ir remontas, vairo traukių ir antgalių keitimas, vairo amortizatorių keitimas ir remontas, kiti pakabos remonto darbai.

Stabdžių sistema: testavimas, pagrindinių stabdžių cilindrų keitimas ir remontas, stabdžių suportų remontas ir keitimas, galinių darbinių stabdžių cilindriukų keitimas, stabdžių trinkelių (kaldėlių) keitimas, stabdžių diskų ir būgnų keitimas, stabdžių žarnelių keitimas, stabdžių magistralinių vamzdelių keitimas, stovėjimo stabdžio lyno keitimas ir remontas, stabdžių jėgos reguliatorių keitimas, kiti stabdžių sistemos remonto darbai.

Aušinimo sistema: aušinimo radiatorių keitimas ir remontas, kondicionieriaus radiatorių keitimas ir remontas, aušinimo skysčio keitimas, termostatų keitimas, aušinimo skysčio vamzdyno, žarnų keitimas ir remontas, aušinimo skysčio siurblių keitimas, ventiliatoriaus varikliukų keitimas ir remontas, termomovų keitimas, ventiliatoriaus sparnuočių keitimas ir remontas, salono šildymo radiatorių keitimas, kiti aušinimo sistemos darbai.

Kardaniniai velenai: kardaninių velenų keitimas ir remontas, kryžmių keitimas, pakabinamų guolių keitimas, kardano movų keitimas, diferencialo riebokšlių keitimas.

Greičio dėžių remontas: pavarų dėžių keitimas, pavarų dėžių atramų keitimas, mechaninių pavarų dėžių remontas, alyvų ir filtrų keitimas visų tipų pavarų dėžėse, pavarų perjungimo svirties mechanizmo remontas, kuro bako plovimas ir remontas.

Sankaba: sankabos disko, diskatoriaus, išminamojo guolio keitimas, smagračio keitimas, sankabos cilindrų keitimas ir remontas, sankabos valdymo lyno keitimas, sankabos pedalo mazgo remontas.

Išmetimo sistema:duslintuvų keitimas ir remontas, lambda zondų keitimas, katalizatorių keitimas.

Variklis: kompiuterinė diagnostika, variklio atramų keitimas, variklio sandarumo cheminis dujinis testas, alyvų keitimas, tarpinų keitimas, riebokšlių keitimas, cilindrų galvučių keitimas ir remontas, paskirstymo dirželių keitimas, filtrų keitimas, variklių remontas.

Maitinimo sistema: kompiuterinė diagnostika, kuro siurblių keitimas, kuro purkštukų keitimas, turbokompresorių keitimas ir remontas, degimo ir kaitinimo žvakių patikrinimas ir keitimas, degimo ričių diagnostika ir remontas, kiti maitinimo sistemos remonto darbai.

Automobilių ratų geometrijos reguliavimas: Ratų geometrijos patikra ir reguliavimas moderniausiu pasaulyje 3D lazeriniu stendu.

Mūsų autoservise Jūsų automobilis bus patikrintas moderniu pakabos ir stabdžių diagnostikos stendu. Šiuo stendu galime tikrinti ne tik lengvuosius automobilius, nes jo galia 4t ašiai. Turime galimybę patikrinti ir 4x4 sistemą.

Patikrinę automobilį ir nustatę pakabos būklę, galime pasiūlyti remonto variantą pagal Jūsų tuo metu skiriamų lėšų sumą. Jei negalite sau leisti naujų, originalių dalių, surasime dėvėtas dalis ar restauruosime senąsias.

Turime 4 keltuvus, kurių pagalba galime vienu metu aptarnauti daugiau automobilių. Remontuojame ne tik lengvųjų automobilių, bet ir mikroautobusų, sunkvežimių (iki 5t) pakabą.