Home / Services / Starters, generators repair / Patikra, taisymas, naujos detalės ir agregataiWORKING HOURS

Monday - Friday 8:00 -18:00

Saturday 8:00 - 14:00

Sunday closedAntikorozinis padengimas DINITROL technologija

Antikorozinis padengimas KROWN technologija

Sertifikatas


Patikra, taisymas, naujos detalės ir agregatai

Starterių ir generatorių padalinyje dirba 5 patyrę meistrai. Remonto dirbtuvės aprūpintos modernia remonto technika – starterių ir generatorių tikrinimo stendas, 5 keltuvai.

Starteriai Šiauliuose
Generatoriai Šiauliuose

Šalia esančioje parduotuvėje gausus starterių ir generatorių detalių pasirinkimas. Todėl Jūsų automobilį ar atneštą mazgą galime suremontuoti per trumpesnį laiką. Jei detalės neturime – galime ją užsakyti. Paskaičiavę, kad remonto kaina didesnė nei naujo mazgo, pasiūlysime Jums naują ar restauruotą mazgą už priimtiną kainą - mes atviri deryboms.

Klientas yra informuojamas apie atsiradusius gedimus, bei minėtų gedimų kainą. Sugedusios detalės yra keičiamos tik kokybiškomis dalimis.Taip pat čia gausite garantinį aptarnavimą naujiems starteriams ir generatoriams. Suteiksime specialistų konsultacijas.

Starterio patikra
Generatoriaus patikra

Patikra: mes teikiame starterių ir generatorių patikros paslaugas. Bendras įrenginio darbingumas nustatomas starterių ir generatorių tikrinimo stendo pagalba, kurią lydi pilnas įrenginio išardymas ir kiekvieno mazgo atskirai patikrinimas. Šis patikros būdas leidžia nustatyti konkretų gedimą, jo atsiradimo priežastis, įvertinti bendrą mazgų būklę ir taisymo tikslingumą.

Taisymas: pakeičiame sugedusias dalis ir mazgus originaliomis detalėmis, bet galime pakeisti ir nebrangiomis, lyginant su originaliomis, patikimų gamintojų dalimis. Kliento pageidavimu, taisymas gali būti atliktas naudojant vien originalias gamintojų dalis.

Naujos detalės ir agregatai: tam, kad nereikėtų keisti senų ir nepatikimų starterių ar generatorių sugedusių dalių, mes turime didelį naujų starterių ir generatorių pasirinkimą, jei neturime vietoje - užsakome. Taip pat mes siūlome įsigyti ir atskirų naujų detalių pas mus esančioje parduotuvėje.