Home / Services / Corrosion ProtectionWORKING HOURS

Monday - Friday 8:00 -18:00

Saturday 8:00 - 14:00

Sunday closedAntikorozinis padengimas DINITROL technologija

Antikorozinis padengimas KROWN technologija

Sertifikatas


Corrosion protection

Net ir brangiausias bei gražiausias automobilis neišvengiamai rūdija jo eksploatacijos metu, nes pilnai išvengti metalo, iš kurio pagamintas bet kurio automobilio kėbulas, aplinkoje esančių deguonies bei drėgmės sąveikos, neįmanoma. Koroziją arba rūdijimą greitina drėgnas mūsų klimatas, dažni temperatūrų svyravimai nuo + iki -, žiemos metu kelių priežiūrai gausiai naudojami druskų mišiniai bei tirpalai, nepakankamai gera kelių kokybė, dėl ko atsirandanti vibracija kenkia gamyklinėms dangoms bei hermetikams ir dar - nepakankamas vairuotojų dėmesys automobiliui.

Autoservisas UAB "Automagija" siūlo išbandyti DINITROL bei KROWN technologijas.

Apie DINITROL skaitykite plačiau bei paslaugos ir kainos. Apie KROWN technologiją informacijos plačiau rasite čia, o taip pat peržiūrėkite paslaugas ir kainas. Antikorozinio padengimo technologijų pagalba korozijos pradžią galima atitolinti, o jau prasidėjusią žymiai sulėtinti, tuo pačiu prailginant automobilio tarnavimo laiką ir išsaugant jo prekinę vertę bei kiekvieno iš mūsų pinigus. Šiandien Lietuvoje esantys antikoroziniai centrai įvairiuose miestuose gali padengti bet kurio modelio automobilį kokybiškomis, antikorozinėmis medžiagomis. Pagal šią technologiją Lietuvoje jau apsaugota nuo korozijos tūkstančiai automobilių, o tiems, kurie dar nesuspėjo to padaryti ar vis dar abejoja, primename:

 1. Kreiptis į antikorozinį centrą reikia kuo anksčiau - kol korozija dar neprasidėjo. Kuo naujesnis automobilis, tuo ilgesnė suteikiama garantija ir tuo efektyvesnė apsauga.
 2. Jei korozijos padariniaii jau matomi, antikorozinis padengimas tik sulėtina (net iki 100 kartų) korozijos greitį, bet nepašalina jau esamų rūdžių.
 3. Dėl automobilio antikorozinio padengimo kreipkitės tik į specialistus, naudojančius žinomas sertifikuotas bei atestuotas medžiagas, profesionalią purškimo įrangą bei technologiją. Reikalaukite, kad po padengimo būtų išduotas sertifikatas bei nurodytas garantijos laikas bei sąlygos.
 4. Jei antikorozinį padengimą atlieka specialistai, nėra jokio skirtumo, kada tai daryti - žiemą, rudenį ar vasarą. Bet kuriuo atveju, automobilis yra kruopščiai paruošiamas, nuplaunamas.
 5. Pavojingiausia yra ta korozija, kuri prasideda nematomose kėbulo vietose - suvirinimo siūlėse, uždarose arkose, tokiose kaip durų apačia, slenksčiai, statramsčiai, lonžeronai ir t.t.
 6. Tikrai profesionalaus ir kokybiško antikorozinio padengimo pagrindiniai skiriamieji bruožai - automobilis būtinai plaunamas aukšto slėgio vandens srove, džiovinamas, dirbama naudojant keltuvą, naudojama profesionali aukšto slėgio purškimo įranga ir specialūs antgaliai.
 7. Reikalaukite, kad atliekant paslaugą, firma užpildytų Sertifikatą, nurodydama kokiomis medžiagomis buvo padengtas Jūsų automobilis, įvertintas kėbulo stovis ir nurodyta, kada privaloma pateikti automobilį pakartotinai apžiūrai. Sertifikatas turi būti pasirašytas, naudojant atlikusio paslaugą pavardę.
 8. Neplaukite automobilio dugno pirmus 2 mėn. po antikorozinio padengimo automatinėse plovyklose bei aukšto slėgio srove, automobilį plaukite tik rankiniu būdu, nenaudokite nuriebalintojų plovimo metu.
 9. Patikrinkite ar nėra užsikimšę durų drenavimo kiaurymės, per kurias į vidų patekęs vanduo turi išbėgti.
 10. Kartą per mėnesį plaukite kilimėlius bei išdžiovinkite  po  jais susikaupusią drėgmę.
 11. Jei automobilį laikote garaže, užtikrinkite jame reikiamą ventiliaciją.
 12. Perskaitykite ir būtinai vykdykite visus nurodymus, pateiktus Garantiniame Sertifikate. Laikantis šių nurodymų, Jūs ilgai džiaugsitės savo automobiliu.

Šiandien mokėdami už automobilio antikorozinį padengimą, Jūsų ne tik prailginate jo tarnavimo laiką, bet ir taupote savo pinigus išvengiant didelių išlaidų, kurios neišvengiamos remontuojant.